• Detail firmy

Smartrok s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se servisem a správou počítačů, notebooků a výpočetní techniky celkově. Dále nabízíme: pronájem notebooků, zálohu a obnovu dat, odbornou pomoc a konzultace, instalace hardware/software, návrh a realizace počítačových sítí, kamerové systémy.

Adresa

Ke Hřišti 111
280 02 Štítary

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24739570
DIČ:  CZ24739570
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem notebooků a další výpočetní techniky

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem notebooků na školení, prezentaci atd. Pronájem i od 1 dne! Zapůjčíme i příslušenství na přání zákazníka.

Kontaktní údaje

E-mail: info@smartrok.cz
WWW: smartrok.cz

Kontaktní osoba

Martin Rokos - Jednatel

Mobil: +420 603 959 281
E-mail: info@smartrok.cz
Další firmy v oboru

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.