• Detail firmy

SMARTPLAST, s.r.o.

Základní popis

Provádíme simulační analýzy vstřikování plastových dílů, technologický design plastových dílů, školení plastikářské technologie a vstřikování plastů.

Adresa

Nad Ovčírnou IV č.p. 3685
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28290330

Výrobky, činnosti

simulační analýzy vstřikování plastových dílu

Provádíme simulační analýzy vstřikování plastových dílů, technologický design plastových dílů, školení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 576 038 048
E-mail: halaska@smartplast.cz
WWW: www.smartplast.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Halaška - Jednatel

Mobil: +420 602 511 309
E-mail: halaska@smartplast.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Chuděj, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu lineárních žlabů, kanalizačních, podlahových a střešních vpustí a plastových příchytek pro vedení potrubí, příchytek pro podlahové topení apod. Naše produkty splňují normu ČSN EN 1253 a ČSN EN 124 a vyznačují se jednoduchou montáží, vysokou kvalitou a přijatelnou cenou. Zásobujeme nejenom tuzemský trh, ale exportujeme i do zahraničí.