• Detail firmy

SmartHotel, s.r.o.

Základní popis

Vývoj a provoz hotelových informačních technologií, řešení pro hotely za použití systému smartHOTEL; pro pensiony, ubytovny a kempy pomocí smartPENSION.

Adresa

Za poštou 1065/16
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27430448
DIČ:  CZ27430448
Rok založení:  2006
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

vývoj a provoz hotelových informačních technologií

Vývoj a provoz hotelových informačních technologií, řešení pro hotely, pensiony, ubytovny a kempy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 547 093
Fax: +420 274 775 528
E-mail: obchod@smarthotel.cz
WWW: www.smarthotel.cz/

Kontaktní osoba

Tomáš Tykač - Jednatel

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

AuPortal s.r.o.

Specializujeme se na dovoz investičního zlata a stříbra do České republiky a na Slovensko, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro živnostníky a majitele společností. Našimi partnery jsou přední zahraniční výrobci a dodavatelé investičního zlata a stříbra, kteří jsou v oblasti nákupu a logistiky investičního zlata a stříbra špičkovými odborníky. Dokážeme vyhovět potřebám malých i velkých investorů.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.