• Detail firmy

SMART security, s.r.o.

Základní popis

Zabezpečení domů a bytů. Montáže, servis a revize - elektronické zabezpečovací systémy EZS. Nabízíme kamerové systémy CCTV, požární systémy EPS, domácí telefony, SAT a počítačové sítě. Montáž a servis - garážová vrata Hörmann, pohony a brány.

Adresa

Radvanec 4
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28735676

Výrobky, činnosti

Montáže, servis a revize - elektr.zabezpečování

Nabízíme kamerové systémy CCTV, požární systémy EPS, domácí telefony, SAT a počítačové sítě. Montáž a servis - garážová vrata Hörmann, pohony a brány

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 834 006
E-mail: smartsecurit@email.cz
WWW: www.smartsecurit.cz

Kontaktní osoba

Jiří Formánek - Jednatel

Mobil: +420 603 491 565
Mobil: +420 737 216 184

Pobočky

ALFA SECURITY SYSTEMS s.r.o.
Jabloňová 2793/22
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ELPOSYS, s.r.o.

Hlavní náplní je EPS pro budovy a kolejová vozidla. Dále vývoj a výroba dveřního systému čistých prostor. Vlastníme certifikát Prověřená společnost.

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.