• Detail firmy

Smart Communication s.r.o.

Základní popis

Specializované PR služby v oblasti kultury, realitního a finančního trhu + projekty Evropské unie. Realizujeme reklamní a komunikační kampaně. Pořádáme semináře na klíč. Dodáváme grafický, tiskový servis, komplexní redakční práce i monitoring médií.

Adresa

Vysočanská 312/11 (přízemí)
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27591280

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti kultury, realitního trhu.

Realizujeme reklamní a komunikační kampaně. Pořádáme semináře na klíč. Dodáváme grafický, tiskový servis, komplexní redakční práce i monitoring médií.

Kontaktní osoba

Jiří Hlinka - Jednatel

Telefon: +420 272 657 121
Mobil: +420 602 226 913
E-mail: office@s-m-art.com
WWW: www.s-m-art.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.