• Detail firmy

SMALL HOLE DRILLING s.r.o.

Základní popis

SMALL HOLE DRILLING s.r.o. je specialistou v mikro-vrtání. Vrtání od průměru 0,05mm s přesností polohy 0,01mm. Vrtání pod úhlem, víceprůměrové vrtání.

Adresa

Zahrádka 24
675 71 Zahrádka

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29290538
DIČ:  CZ29290538

Výrobky, činnosti

Mikro-vrtání

Naše možnosti mikro-vrtání začínají od průměru 0,05 mm až do 2,99 mm s přesností ± 0,01 mm polohy a hloubky vrtané díry. Naše služby zahrnují vrtání pod úhlem a více průměrových děr. SHD s.r.o. je výhradním distributorem mikrovrtáků SPHINX pro ČR.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 910 107
E-mail: sahaj.l@smallholedrilling.eu
WWW: www.smallholedrilling.eu

Kontaktní osoba

Jan Kozina - Jednatel

Lukáš Sahaj - Jednatel

Mobil: +420 605 910 107
Další firmy v oboru

Krásl obchodní a.s.

Nabízíme služby v oblasti kovoobrábění. Zabýváme se výrobou kovových dílců či sestav pro nákladní automobily a železniční vagóny. Provádíme lisování, frézování, omílání, pískování, vrtání, protahování, závitování, řezání i soustružení.

TechnoCon s.r.o.

Naše společnost zajišťuje konstrukci, výrobu a dodávky přípravků pro svářecí roboty, automaty a ruční svařování. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy, včetně realizovaných zakázek.

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.