• Detail firmy

SM-DATA, a.s.

Základní popis

Nabízím vedení účetnictví, finanční analýzy, daňové i ekonomické poradenství, finanční analýzy, oceňování podniků, akvizice a podnikové kombinace. Dod

Adresa

Hybernská 1009/24
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27754600

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: ucto@smdata.cz
WWW: www.smdata.cz

Kontaktní osoba

PETR SURÝ - Předseda představenstva

PETR JELÍNEK

Mobil: +420 733 537 547
Další firmy v oboru

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.