• Detail firmy

Služby s úsměvem s.r.o.

Základní popis

Služby s úsměvem s.r.o zajišťuje komplexní služby osobního a technického charakteru.

Adresa

Na Nábřeží 231/6
736 01 Havířov - Město

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03467635

Výrobky, činnosti

Služby

Hodinový manželé, drobné stavební práce, údržby nemovitostí. Rodinná asistentka, osobní služby, péče o domácnost a její členy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sluzbysusmevem.cz
WWW: www.sluzbysusmevem.cz

Kontaktní osoba

Klára Kubíková - Jednatel

Mobil: +420 773 040 774

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.