• Detail firmy

Služby Morava s.r.o.

Základní popis

Ekologická likvidace gastroodpadu, prodej přírodního kamene, likvidace použitého rostlinného oleje včetně evidence o eko likvidaci gastroodpadu.

Adresa

xxx
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02279401

Výrobky, činnosti

Ekologická likvidace

Kontaktní údaje

E-mail: vymetal.cz@seznam.cz
WWW: sluzbymorava.eu

Kontaktní osoba

Pavel Vymětal - Jednatel

Mobil: +420 604 777 246
E-mail: vymetal.cz@seznam.cz

Václav Adam - Jednatel

Mobil: +420 774 443 484
Další firmy v oboru

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.