• Detail firmy

Sluneční dvůr - SPOLCENTRUM, s.r.o.

Základní popis

Nabídka ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu s kapacitou 53 lůžek, velkokapacitní jídelnou, restaurací s terasou, vinárnou, konferenční místností a letní zahrádkou.

Adresa

Přemyslovo náměstí 1325/26
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26943522
DIČ:  CZ26943522

Výrobky, činnosti

Nabídka ubytování

- ve čtyřhvězdičkovém hotelu s kapacitou 53 lůžek, velkokapacitní jídelnou, restaurací s terasou, vinárnou, konferenční místností a letní zahrádkou.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 211 442
E-mail: info@slunecnidvur.cz
E-mail: vlasata.lenka@seznam.cz
WWW: www.slunecnidvur.cz

Kontaktní osoba

Renata Šupová - Jednatel

Ing. Petr Šup - Jednatel

Lenka Vlasatá

Mobil: +420 602 725 349
E-mail: vlasata.lenka@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ludmila Krátká - překlady

Zajišťuji překlady z/do angličtiny, ruštiny, němčiny, italštiny, polštiny a dalších jazyků. Technické překlady, návody, smlouvy. Neváhejte a pište!

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.