• Detail firmy

SLONKA s. r. o.

Základní popis

Společnost zabývající se inženýrskou činností a realizací staveb s vlastní stavební skupinou. Dále také projekční činností.

Adresa

Nádražní 20/142
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26852659
DIČ:  CZ26852659
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projektování

- zpracování projektů, rodinné domy, občanské stavby, průmyslové objekty, rekontrukce staveb, zpracování rozpočtů, statické posouzení konstrukcí, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 126 866
E-mail: realizace@slonka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Slonka - Jednatel

Další firmy v oboru

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.