• Detail firmy

Sli - international, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme jazykové kurzy, pomaturitní studium, zkouškou KET, PET, FCE, CAE, BEC, firemní, dětské, odpolední a večerní kurzy. Angličtina, francouzština, němčina, čeština pro cizince a španělština. Připravujeme ke státním a mezinárodním zkouškám.

Adresa

Koliště 1912/13
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25552732

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Nabízíme jazykové kurzy, pomaturitní studium, zkouškou KET, PET, FCE, CAE, BEC, firemní, dětské, odpolední a večerní kurzy. Angličtina, francouzština,

Kontaktní osoba

Denise Ing .Carelse - Jednatel

Telefon: +420 545 534 366
E-mail: sli@slibrno.cz
WWW: www.slibrno.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!