• Detail firmy

SLEZSKÁ FINANČNÍ s.r.o.

Základní popis

Sofistikovaná řešení vytápění a ohřevu TUV nemovitostí teplnými čerpadly Hotjet a Mastertherm, solárními trubicovými kolektory Alphasol a Westech.

Adresa

Pekařská 2542/56
746 01 Opava - Předměstí

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25835602
DIČ:  CZ25835602

Výrobky, činnosti

vytápění a ohřevu TUV nemovitostí

Sofistikovaná řešení vytápění a ohřevu TUV nemovitostí teplnými čerpadly Hotjet a Mastertherm, solárními trubicovými kolektory Alphasol a Westech

Kontaktní údaje

Mobil: 731 444 424
E-mail: hintz.milan@toptechytre.cz
WWW: www.toptechytre.cz

Kontaktní osoba

Milan Hintz - Manažer projektu

Telefon: +420 553 668 700
E-mail: hintz.milan@toptechytre.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

Miloslav Vrána

Specializujeme se na výrobu a prodej komínových dvířek. Nabízíme komínová dvířka, která jsou zhotovena z říčního štěrkopísku frakce 0,8 mm a strusko-portlandského cementu 11 B - S 32,5 R.