• Detail firmy

Ivana Slezáková

Základní popis

Účetnictví - vedení, poradenství - vedení účetnictví - daňové evidence

Adresa

Zámecká 1477
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66783496

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 877 402
E-mail: slezakova.ivana@seznam.cz
WWW: www.ucetnictvi-vlasim.cz

Kontaktní osoba

Ivana Slezáková - Majitel

Další firmy v oboru

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

FINEKON SERVIS s.r.o.

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti účetnictví, mezd a personalistiky včetně daňového poradenství. Našim zákazníkům nabízíme zastupování na úřadech. Působíme především v regionech: Praha, Mělník, Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Roudnice.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.