• Detail firmy

SLEVOTISK.CZ

Základní popis

Ofsetová tiskárna SLEVOTISK.CZ nabízí nejlevnější ofsetový a digitální tisk v ČR. Realizujeme výrobu firemních katalogů, propagačních materiálů, tisk brožur, kalendářů a vizitek. Dodáváme nejlevnější tisk barevných letáků a plakátů v ČR. Zabezpečujeme kompletní merkantilní tiskoviny a samopropisovací bloky pro Vaši společnost. Provádíme laminování tiskovin a zušlechtění tiskovin UV lakem.

Adresa

Drážďanská 83 A
400 07 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25744747
DIČ:  CZ25744747
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ofsetová tiskárna

Ofsetová tiskárna zajišťuje kvalitní potisk již od 1000 kusů. Naše ofsetová tiskárna se specializuje na ofsetový tisk plakátů, tisk letáků, tisk vizitek, tisk katalogů, tisk propagačních materiálů, tisk firemních materiálů apod.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 325 105
E-mail: kalkulace@tiskhorak.cz
WWW: www.zlavotlac.sk
WWW: www.slevotisk.cz
WWW: www.tiskhorak.cz

Kontaktní osoba

Šárka Džavíková

Mobil: +420 602 325 105
E-mail: sarka.dzavikova@tiskhorak.cz
Další firmy v oboru

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.