• Detail firmy

Slavomír Gloza

Základní popis

Parkujte levně a bezpečně u letiště Praha Ruzyně. Naše parkoviště je 5 minut od letiště, nepřetržitě hlídané kamerovým systémem, leží při domu a navíc je vaše auto na parkovišti komplexně pojištěno. Solidnost a spolehlivost naší rodinné firmy.

Adresa

Makotřasy 37
273 54 Lidice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43774679

Výrobky, činnosti

Parkování

- letiště Ruzyně

Kontaktní údaje

E-mail: info@parkovanir7.cz
WWW: www.parkovanir7.cz

Kontaktní osoba

Ing. Slavomír Gloza - Majitel

Telefon: 737 309 429
E-mail: info@parkovanir7.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.