• Detail firmy

Slavík Miroslav

Základní popis

Provádíme vodotěsné a tepelné hydroizolace plochých střech, hydroizolace teras, balkonů a vodotěsné izolace spodních staveb, vyvařování zahradních jezírek a bazénů.

Adresa

Palackého
588 13 Polná

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87814455
DIČ:  7402244377

Výrobky, činnosti

Vodotěsné a tepelné izolace

Kontaktní údaje

E-mail: slavik.izolace@seznam.cz
WWW: www.slavik-izolace.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Slavík - Majitel

Mobil: +420 776 638 006
E-mail: slavik.izolace@seznam.cz
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.