• Detail firmy

Slavíček - interiér, exteriér, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se věnuje stavebním pracím, klimatizacím, elektroinstalaci a dřevovýrobě. Poskytujeme kompletní řadu lehké stavební mechanizace pro budovy a stavby. Vytváříme hodnoty, které přináší radost a užitek. Je pro nás důležité, co Vám naše práce přinese. Individuální přístup. Jde nám o Vaši spokojenost.

Adresa

Hynaisova 760/21
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28688902
DIČ:  CZ28688902
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dřevovýroba Ústí, Teplice, Děčín, Litoměřice

Dřevostavby, venkovní pergoly, altány, schody, vybavení interiéru, nábytek z masivního dřeva i lamina, kuchyně, podlahy, ploty...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 554 319
Mobil: +420 739 166 198
E-mail: slavicekpavel@seznam.cz
E-mail: frantisekslavicek@seznam.cz
WWW: www.slaviceksro.cz

Kontaktní osoba

František Slavíček - Jednatel

Mobil: +420 604 554 319
E-mail: frantisekslavicek@seznam.cz

Pavel Slavíček

Mobil: +420 739 166 198
E-mail: slavicekpavel@seznam.cz
Další firmy v oboru

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.