• Detail firmy

SLAVI, s.r.o.

Základní popis

*stavebních materiálů (jsme klasickými stavebninami) *uhlí a kameniva (štěrkopísky, ....) *materiálů pro truhláře a kutily (dřevotřísky, překližky, MDF, OSB, nábytkové kování, parapety, dveře, ....)

Adresa

Osvobození 875
763 21 Slavičín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26922444

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

stavebních materiálů uhlí a kameniva materiálů pro truhláře a kutily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 341 371
Telefon: +420 577 341 893
E-mail: stavebniny-slavi@seznam.cz
WWW: www.slavi.cz

Kontaktní osoba

ing. Josef Konečný - Jednatel

Mobil: +420 577 341 371

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy