• Detail firmy

Slanina Miloslav

Základní popis

Zajišťujeme střechy a kompletní klempířské a pokrývačské práce pro rodinné domy a komerční objekty, ale i rekonstrukce střech či jejich opravy. Zabýváme se zateplováním půdních prostor, výstavbou komínů z klasických pálených cihel.

Adresa

Budovcova 1152/72
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71142223

Výrobky, činnosti

Dřevostavby, tesařské práce, pokrývačské práce

Kontaktní údaje

WWW: www.pokryvacstvistrechy.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Slanina - Majitel

Telefon: +420 736 772 360
E-mail: mila_slanina@email.cz
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

STŘECHY NOLL

Činnost naší společnosti je zaměřena na pokrývačské a klempířské práce. Specializujeme se na realizace plechových střech a rekonstrukce střech. Zajišťujeme ekologickou likvidaci eternitu a azbestu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.