• Detail firmy

ŠLAIS MIROSLAV

Základní popis

Podlahové krytiny dodávka, pokládka - koberce - pvc

Adresa

Plk. B. Petroviče 229
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47058412

Výrobky, činnosti

Podlahové krytiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 523 254
E-mail: mas.dobris@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Šlais - Majitel

Mobil: +420 607 930 820

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.