• Detail firmy

SLÁDEK OKNA, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a montujeme kvalitní plastová okna z celosvětově uznávaných profilů německé výroby - REHAU, EURO okna, hliníková okna a dveře po celé ČR. Dále parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Jsme držitelem certifikátů ISO 9001/2000 a ISO 14001/2004.

Adresa

Rudná 778/74
700 30 Bělský Les

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25914642

Výrobky, činnosti

Dodáváme a montujeme kvalitní plastová okna

Dodáváme a montujeme kvalitní plastová okna z celosvětově uznávaných profilů německé výroby - REHAU, EURO okna, hliníková okna a dveře po celé ČR.

Kontaktní osoba

Zdeněk Sládek - Majitel

Mobil: +420 731 505 757
E-mail: info@oknasladek.cz
WWW: www.oknasladek.cz
Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.