• Detail firmy

Sladana Novosel

Základní popis

Nabízím překladatelské/tlumočnické služby chorvatštiny, srbštiny, bosenštiny a černohorštiny. Obousměrně překlady jakýchkoliv technických textů, manuálů, návodů, odborných článků, pracovních smluv atd. mail:novosel@seznam.cz; mobil:+420606101046

Adresa

Žižkova tř. 301/8
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25172964
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překladatelské a tlumočnické služby.

Kontaktní údaje

E-mail: novosel@seznam.cz

Kontaktní osoba

Sladjana Novoselová - Jednatel

Mobil: +420 606 101 046
E-mail: novosel@seznam.cz
Další firmy v oboru

Václav Trajer

Zajišťuji korektury českého jazyka. Provádím jazykové korektury diplomových prací, opravuji rukopisy, referáty, brožury a jiné česky psané texty. Pracuji s veškerými formáty. Další činností, kterou se zabývám, jsou překlady z českého jazyka do angličtiny. Garantuji profesionální služby, rychlost a kvalitu.

Ing. Vladimír Kučera - Překladatelství

Specializujeme se na technické překlady z angličtiny, němčiny a francouzštiny do češtiny. Máme odborné znalosti pro překlady textů týkající se NC-techniky, strojírenství a elektrotechniky. Zajistíme překlady textů a publikací z českého jazyka do němčiny a angličtiny. Nabízíme překlady obchodní korespondence. Rychlé jednání, dodání elektronicky.

PhDr. ILONA ŠPRCOVÁ

Poskytuji komerční i soudní překladatelské a tlumočnické služby, specializuji se na angličtinu a ruštinu. Překlady a tlumočení AJ a RJ zajišťuji včetně soudního ověření. Překládám a tlumočím rovněž mezi oběma cizími jazyky napřímo.