• Detail firmy

SKY STEEL s.r.o.

Základní popis

Společnost podniká v oblasti nákupu a prodeje hutních materiálů. Zabývá se velkoobchodní činností s hutním materiálem se specializací na uzavřené profily a plechy válcované za tepla i za studena.

Adresa

Křižíkova 1377
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29055202
DIČ:  CZ29055202
Rok založení:  2010
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hutní materiál

- pechy (za tepla válcované (tenké, tlusté), za studena, pozinkované plechy), uzavřené profily (se čtvercovým i s obdélníkovým průřezem, atd...)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 537 570
Mobil: +420 608 870 750
E-mail: tomas.uherek@onesteel.cz
WWW: www.skysteel.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Uherek - Jednatel

Mobil: +420 608 075 076

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.