• Detail firmy

SKY JOB s.r.o.

Základní popis

Nabízíme mytí, údržby a sanace vnějších povrchů budov, oken, střech a průmyslových objektů. Zajistíme výškové práce a protipožární nátěry

Adresa

Pod Lesem 147
400 02 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28744829

Výrobky, činnosti

Výškové práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 704 471
Mobil: +420 777 704 473
E-mail: info@skyjob.cz
WWW: www.skyjob.cz

Kontaktní osoba

Petra Splitková - Jednatel

Mobil: +420 777 704 473

Pavel Buša - Jednatel

Mobil: +420 777 704 476

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!