• Detail firmy

SKY Design studio s.r.o.

Základní popis

Společnost SKY Design studio s.r.o. se zabývá tvorbou webových stránek s responzivní grafikou, tvorbou e-shopů, tvorbou e-learningů a dalších slůžeb týkající se reklamy.

Adresa

Hornická 1269/5
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29461529

Výrobky, činnosti

Tvorba e-learningových kurzů

Vytváření e-learningových kurzů na míru klienta.

Kontaktní údaje

E-mail: micka@skydesign.cz
WWW: www.skydesign.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Mička - Jednatel

Mobil: +420 775 246 094
E-mail: micka@skydesign.cz
Další firmy v oboru

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.