• Detail firmy

Skrz.cz s.r.o.

Základní popis

Agregátor slev, který sdružuje portály pro hromadné nakupování a jejich slevy na jednom místě, přehledně a jednoduše. Pobyty, masáže, zboží, zážitky a luxusní večeře za poloviční cenu - to je kouzlo kolektivního nakupování.

Adresa

Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24788015
DIČ:  CZ24788015

Výrobky, činnosti

Agregátor slev, který sdružuje portály pro hromadn

nakupování a jejich slevy na jednom místě, přehledně a jednoduše. Pobyty, masáže, zboží, zážitky a luxusní večeře za poloviční cenu.

Kontaktní údaje

E-mail: skrz@skrz.cz
WWW: skrz.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Matěj Vácha - Jednatel

Mobil: +420 773 885 780
E-mail: skrz@skrz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MUCHO GRANDE s.r.o.

Velkoobchod a prodejní sklad ovoce a zeleniny rozváží ovoce a zeleninu do obchodů, restaurací a hotelů.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.