• Detail firmy

Škorcová s.r.o.

Základní popis

Výkup, nákup a prodej nemovitostí v dražbách a aukcích - domy, byty, pozemky, komerční a výrobní prostory, chaty, chalupy, kanceláře. Ekonomické a daňové poradenství. Insolvenční řízení. Komplexní servis pro investory: poradenství, financování.

Adresa

Chlumeckého 223
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27706281
DIČ:  CZ27706281

Výrobky, činnosti

Realitní kancelář poskytující koupi, prodej

Výkup, nákup a prodej nemovitostí v dražbách a aukcích - domy, byty, pozemky, komerční a výrobní prostory, chaty, chalupy, kanceláře.

Kontaktní údaje

E-mail: skorcova@iol.cz
WWW: www.skorcova.cz

Kontaktní osoba

ing. Škorcová Alexandra - Majitel

Mobil: +420 606 716 629
E-mail: skorcova@iol.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.