• Detail firmy

Skolor s.r.o.

Základní popis

Nabízíme odborné a řemeslné kurzy, firemní vzdělávání, školení komunikačních dovedností, kurzy obsluhy počítače, teambuildingové akce, firemní eventy.

Adresa

Kaprova 42/14
115 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24754595

Výrobky, činnosti

Produkujeme firemní akce, večírky, oslavy

Kontaktní údaje

E-mail: info@skolor.cz
WWW: www.skolor.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Rozsypalová - Jednatel

Mobil: +420 605 140 505

Radek Rozsypal - Jednatel

Mobil: +420 605 140 000

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

Autoškola Soví hrad s.r.o.

Naše rodinná autoškola v Sobíně, s platnou licencí MHMP, nabízí skupinové i individuální školení řidičů - referentů a školení první pomoci. Dále zajišťujeme výuku a výcvik skupin B a kondiční jízdy sk. A, B. Poskytujeme poradenství v oblasti silničního zákona. Více informací naleznete na našich webových stránkách, včetně provozní doby a ceníku.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.