• Detail firmy

Školicí středisko J&K s.r.o.

Základní popis

Provoz autoškoly skupin AM, A1, A, B, C, C+E, D ve vozech Peugeot 307 a 308. Provádíme školení řidičů a dopravně-psychologické vyšetření.

Adresa

náměstí Jiřího z Poděbrad 779/15
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29382815
DIČ:  CZ29382815

Výrobky, činnosti

Autoškola

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 148 633
E-mail: info@ostravskaautoskola.cz
WWW: www.skoleniridicu.info

Kontaktní osoba

Bc. Martin Jajcaj - Jednatel

Mobil: +420 608 864 180
E-mail: jajcaj@OstravskaAutoskola.cz

Bc. Vlastimil Kupka - Jednatel

Mobil: +420 603 148 633
E-mail: kupka@OstravskaAutoskola.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.