• Detail firmy

Skloservis - prosklené konstrukce, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme kompletní sklenářské služby v širokém spektru činností včetně prosklených konstrukcí a jsme schopni realizovat i specializovanou uměleckou

Adresa

Dopravní 500/9
104 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28238869

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme kompletní sklenářské služby

Zajišťujeme kompletní sklenářské služby v širokém spektru činností včetně prosklených konstrukcí a jsme schopni realizovat i specializovanou uměleckou

Kontaktní osoba

PETR MIHALÍK - Jednatel

Mobil: +420 778 055 508
Další firmy v oboru

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.