• Detail firmy

Sklomont 61 s.r.o.

Základní popis

Kompletní výroba a opracování skla (bezpečnostní sklo kalené, sklo lepené, ohýbané, protipožární, neprůstřelné, izolační dvojskla); výroba, prodej a montáž skleněných dveří, příček, schodů, sprchových koutů, vitrín, akvárií.

Adresa

Sídliště Na sadech 558
378 10 České Velenice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28132122
DIČ:  CZ28132122
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ploché sklo

- čiré, kalené, vrstvené, probarvené ve hmotě, ornamenty, matované, zrcadla, lakované sklo, izolační dvojskla, keramické, ohýbané, protipožární, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 384 453
Fax: +420 384 384 453
E-mail: info@sklo-mont.cz
WWW: www.sklo-mont.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Prokop - Jednatel

E-mail: prokop@sklo-mont.cz

Miroslav Prokop, ml.

Mobil: +420 722 945 545

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SKLENÁŘSTVÍ - František HLÁSEK

Zabýváme se sklenářstvím. Provádíme vrtání a broušení skel, vyrábíme zrcadla na zakázku, nábytkové sklo, zrcadlové stěny a mnoho jiného. Dodáváme kuchyňské obklady (LACOBEL), sklo pro balkony a schodiště. Realizujeme zasklívání bezpečnostního i ornamentního skla, montáž dvojskla a trojskla či zastřešení polykarbonátem. Působíme v regionu jižní Čechy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.