• Detail firmy

Skleněné obklady, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme barevná skla a skleněné obklady do kuchyní, koupelen a interiérů. Nabídka kuchyňských pracovních desek ze skla. Vyrábíme barevné sklo a barevný skleněný obklad z jednoho kusu na míru ve 300 odstínech. Umíme ornamenty a obrazce do skla.

Adresa

Družstevní ochoz 1307/30
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28889347

Výrobky, činnosti

Prodáváme barevná skla a skleněné obklady.

Vyrábíme barevné sklo a barevný skleněný obklad z jednoho kusu na míru ve 300 odstínech. Umíme ornamenty a obrazce do skla.

Kontaktní osoba

Miroslav Frinta - Jednatel

Telefon: 261 226 017
Fax: 261 226 786
E-mail: info@skleneneobklady.cz
WWW: www.skleneneobklady.cz
Další firmy v oboru

Miroslav Liederhaus - Kovovýroba

Nabízíme kompletní kovaný sortiment včetně kombinace se sklem. Specializujeme se zejména na svítidla, interiérové doplňky a výrobu atypických produktů na zakázku.

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

Furdyna Pracownia Witraży

Okna z barevného skla, vitráže, vitráže ... gdzieżbym myšlenka - když jsem byl mladý, jsem přišel z nedaleké střední školy, v prázdném kostele obdivovat Františkány slavných Krakow Stanisław Wyspiański je vitrážemi -, že jednoho dne budu vlastnit údaje navrhnout vlastní vitráže oken. Vypořádat se s jejich zachování v největších historických kostelů a katedrál.