• Detail firmy

Sklenářství - komplet, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme sklenářství. Nabízíme kompletní sklenářské práce včetně opracování skla, zasklívání, rámování, výroby izolačních skel, havarijní služby.

Adresa

Mírové náměstí 152/25
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22802843
  • Služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 732 498
Telefon: +420 608 966 407
E-mail: info@sklenarstvi-komplet.cz
WWW: www.sklenarstvi-komplet.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Jersák - Jednatel

Další firmy v oboru

Skloservis STEGATO s.r.o.

Hlavním předmětem naší činností jsou sklenářské práce. Zabýváme se výrobou a prodejem izolačních dvojskel a bezpečnostních skel. Dále dodáváme skla kalená, technická, žáruvzdorná či drátoskla. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo

Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních českých skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Ozdoby jsou vyráběny ve stříbřeném nebo nestříbřeném provedení. Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě.