• Detail firmy

Ski-apartmán Zlaté Hory, Areál Bohemaland

Základní popis

Ubytování v apartmánech s kuchyňkou se nachází pouze několik metrů od nového lyžařského areálu Jeseníky – Příčná se čtyřsedačkovou lanovkou zajišťující lyžování bez čekání a front. Možnost dalšího využití: sauna, vířivka, bowling...

Adresa

Zlaté Hory č.p. 705
793 76 Zlaté Hory

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72504960

Výrobky, činnosti

ubytování

Kontaktní údaje

E-mail: ubytovani@zlatehory.info
WWW: www.zlatehory.info

Kontaktní osoba

MUDr. Martin Huser - Majitel

Telefon: +420 605 580 606
E-mail: ubytovani@zlatehory.info

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.