• Detail firmy

SKD HOTEL Průmstav, s.r.o. - Hotel Garni

Základní popis

Nabídka ubytování s kapacitou 240 lůžek, na pětilůžkových pokojích je k dispozici WC a sprcha. Možnost objednání stravování v restauraci.

Adresa

Nerudova 734/2
400 04 Trmice

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25049470
DIČ:  CZ25049470
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka ubytování s kapacitou 240 lůžek,

na pětilůžkových pokojích je k dispozici WC a sprcha. Možnost objednání stravování v restauraci.

Kontaktní údaje

Telefon: 475 620 577
Telefon: 475 620 463

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Dobrovolný - Jednatel

Václav Klement - Jednatel

Jaroslav Stinka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.