• Detail firmy

SKC VYSOČINA s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme asistenční služby. Zapůjčíme náhradní vozidla při nehodě, nehodová a odtahová služba nejen v regionu Jihlava – Vysočina. Rychlá pomoc v případě dopravní nehody. Asistenční služba Vysočina assistance – dopravní a asistenční služby pro Vás.

Adresa

Zahradní 3504/17
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27747735
DIČ:  CZ27747735

Výrobky, činnosti

Asistenční služba

Poskytujeme asistenční služby motoristům. Zapůjčíme náhradní vozidla při nehodě. Zajistíme odtahovou službu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vysocinaassistance.cz
WWW: www.vysocinaassistance.cz

Kontaktní osoba

Bohumila Horňanská - Freitichová - Jednatel

Telefon: +420 777 700 662
E-mail: info@vysocinaassistance.cz

Ing. Bohumil Horňanský - Jednatel

Jaroslav Freitich - Jednatel

Další firmy v oboru

AUTOIMPEX - PRETOL s.r.o.

Naše společnost nabízí odtahový, vyprošťovací a dopravní servis. Zajišťujeme odtahovou službu a nadměrnou dopravu, servis nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN, prodej náhradních dílů na nákladní vozidla a vozidla značky BMW, opravy hliníkových nástaveb a karosérií a odstraňování následků dopravních nehod.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.