• Detail firmy

SKALIMAR s.r.o.

Základní popis

Hlavní činnost firmy je prodej šperků z chirurgické oceli, naším doplňkovým sortimentem je i prodej dekoračních předmětů bytových a zahradních.

Adresa

náměstí 14. října 1307/2
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28410181
DIČ:  CZ28410181

Výrobky, činnosti

Šperky z chirurgické oceli

Prodej šperků z chirurgické oceli, bytových a zahradních dekorací.

Kontaktní údaje

E-mail: skalimar@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jana Marková - Jednatel

Mobil: +420 773 148 222
Mobil: +420 774 700 239
E-mail: skalimar@seznam.cz

Pavlína Skalická - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.