• Detail firmy

Skalický Ladislav

Základní popis

realizační firma na úpravy, údržbu a kompletní realizaci zahrad. Zajišťujeme terénní modelace, prodej a dovoz substrátů, dekoračních kamenů....

Adresa

Žichlínek 208
563 01 Žichlínek

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75146363

Výrobky, činnosti

Zahrady

Údržba a kompletní realizace zahrady (terénní modelace)

Kontaktní údaje

E-mail: zahradyzichlinek@seznam.cz
WWW: www.zahradyzichlinek.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Skalický - Majitel

Telefon: +420 731 252 663

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BIOSFOR, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stimulátorů růstu a vývoje rostlin, např. HERGIT, SUNAGREEN, REXAN a M-SUNAGREEN. Rovněž se zabýváme produkcí hnojiv a prostředků pro bezpečné čištění aplikační techniky. Více na našich internetových stránkách.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.