• Detail firmy

SKÁLA & VÍT, s. r. o.

Základní popis

Firma se specializuje výhradně na ocelové konstrukce a opláštění objektů.

Adresa

Květná 228
500 09 Svinary

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25283243
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 481 155
Mobil: +420 603 845 061
Fax: +420 495 481 155
E-mail: skala_vit@telecom.cz
WWW: web.telecom.cz/skala%5Fvit/skala%5Fvit/

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Vít - Jednatel

Další firmy v oboru

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.