• Detail firmy

SKÁCEL JAROSLAV stavební firma, s.r.o.

Základní popis

Provádíme již 23 let tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Montáž střešní krytiny TONDACH, KM BETA, BRAMAC a dalších. Kompletní rekonstrukce střech na klíč. Montáž střešních oken. Poradenství a vyhotovení cenové nabídky zdarma.

Adresa

Komenského 380
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28565894

Výrobky, činnosti

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: 581 603 010
E-mail: realizace@strechyskacel.cz
WWW: www.strechyskacel.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Skácel - Jednatel

Mobil: 602 766 124

Jana Burešová - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Radek Reitmajer Truhlářství

Zabýváme se formátováním a olepováním velkoplošných materiálů. Vyrábíme pro truhláře i domácí kutily. Zajišťujeme dopravu nákladním automobilem do 3,5t Mercedes Benz.

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".