• Detail firmy

ŠK Zámečnictví s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, svařenců a veškerými zámečnickými pracemi. Zajišťujeme údržbu skladových prostor, opravy všech druhů kovových palet a gitterboxů, údržbu manipulační techniky. Nabízíme svářečské práce - soustružení, obrábění a frézování.

Adresa

Provozovna ISŠ Palackého 239/49
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28464346
DIČ:  CZ28464346
Rok založení:  2008
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  15000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Svářečské práce Vsetín

Provádíme svářečské práce. Zabýváme se svářením ocelových konstrukcí a svařenců obalenou elektrodou nebo Co2.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 129 320
E-mail: skzamecnictvi@centrum.cz

Kontaktní osoba

Karel Škařupa - Jednatel

Další firmy v oboru

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

TRYON, s.r.o.

Zabýváme se výrobou lisovacích nástrojů. Nabízíme služby v oblasti lisování plechových výlisků, kovoobrábění a kovovýroby. Výrobu zajišťujeme převážně pro strojírenský, elektrotechnický a automobilový průmysl. Na trhu působíme již 66 let. Našimi odběrateli jsou firmy z České republiky a EU, ale také z Japonska a USA. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

MB kontejner s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu obytných, kancelářských, sanitárních a technologických kontejnerů a jejich sestav. Nabízíme dodání kontejnerů na místo určení, u sestav také jejich odbornou montáž, přestavby dle požadavků zákazníka a samozřejmostí je i pozáruční servis. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete nabídku kontejnerů včetně rozměrů a technického popisu.