• Detail firmy

Michal Sivák

Základní popis

Nabízíme kompletní jednorázový i pravidelný úklid, údržbu nemovitostí, zpracování mezd, personalistiku, taxi po ČR a EU.

Adresa

Velký Chlumec 49
267 24 Velký Chlumec

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68369336
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jednorázový i pravidelný úklid

Kontaktní údaje

E-mail: michal.sivak@centrum.cz
WWW: technickaspravabudov.eu

Kontaktní osoba

Michal Sivák - Generální ředitel

Mobil: +420 739 401 382

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

DOKAS , s.r.o.

Poskytujeme služby smluvní přepravy osob po Praze, ČR a celé EU. Zajišťujeme individuální přepravu osob, komfortní taxislužbu po Praze i transfery na letiště. Smluvní autodoprava nabízí služby na vysoce profesionální úrovni. Garantujeme včasný příjezd a bezpečnou jízdu pod taktovkou našich zkušených řidičů.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.