• Detail firmy

SITL s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se grafických designem, direct marketingem, atypickými a variabilními tiskovinami a packagingem. Nabízíme digitální tisk, velkoformátovou rek

Adresa

Lhotská 2204
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27240444

Výrobky, činnosti

Zabýváme se grafických designem, tiskovinami.

Zabýváme se grafických designem, direct marketingem, atypickými a variabilními tiskovinami a packagingem. Nabízíme digitální tisk, velkoformátovou reklamu a polepy. Zajišťujeme optimalizaci nákladů a DTP.

Kontaktní údaje

WWW: www.sitl.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hrubý - Jednatel

Mobil: +420 603 892 853
E-mail: info@sitl.cz
Další firmy v oboru

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.