• Detail firmy

SITE WORK s.r.o.

Základní popis

Nabízíme novostavby, rodinné domy na klíč, zateplení či rekonstrukce. Prodáváme stavební materiál. Montujeme okna a dveře. Provádíme stavební dozor.

Adresa

Drobného 306/34
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27747662
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

stavby

Kontaktní údaje

E-mail: info@site-work.cz
WWW: www.site-work.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kudláč - Jednatel

Telefon: +420 602 519 165

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.