• Detail firmy

sit & coffee

Základní popis

Sit & Coffee je nový e-shop specializovaný na designové židle, křesla, stoly a stolky, jídelní sety a interierové dekorace. Nabídka obsahuje plastové, kožené, polykarbonátové, kovové, čalouněné a dřevěné židle určené pro domácnosti i restaurace.

Adresa

Racková 202
760 01 Racková

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64463028
DIČ:  CZ6502281687
Rok založení:  2010
Počet zaměstnanců:  2
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Sit & Coffee

Sit & Coffee je nový e-shop specializovaný na prodej židlí, křesel, stolů a stolků a jídelních setů pro domácnosti, restaurace a veřejné prostory.

Kontaktní údaje

E-mail: marcel.gabriel@sitandcoffee.cz
WWW: www.sitandcoffee.cz

Kontaktní osoba

Marcel Gabriel - Majitel

Telefon: +420 775 995 357
E-mail: marcel.gabriel@sitandcoffee.cz
Další firmy v oboru

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.