• Detail firmy

Šípek Team s.r.o.

Základní popis

Nabídka architektonických návrhů a realizace interiérů i exteriérů.Internetový prodej skleněných výrobků, váz, svícnů, mísek a skleniček.

Adresa

Sněmovní 174/7
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67651330
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka architektonických návrhů

a realizace interiérů i exteriérů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 102 639
Mobil: +420 608 273 177
E-mail: sipek@studiosipek.eu
WWW: www.sipekglass.cz
WWW: www.boreksipek.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Bořek Šípek - Majitel

Simona Vávrová - Obchodní ředitel

Mobil: +420 777 102 639
Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.