• Detail firmy

Sipcon s.r.o.

Základní popis

Dodáváme VoIP telefonní ústředny a IP telefony či bezdrátové telefonní systémy. Poskytujeme bezdrátové připojení k internetu.Poskytujeme správu serverů.

Adresa

Bořetice 6
395 01 Pacov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28124502
DIČ:  28124502

Výrobky, činnosti

Software a ústředny pro call centra

Kontaktní údaje

Telefon: +420 776 089 446
E-mail: info@sipcon.cz
WWW: www.sipcon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vnislav Chatrný - Jednatel

Mobil: +420 776 089 446
E-mail: chatrny@sipcon.cz
Další firmy v oboru

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.