• Detail firmy

Sinfin s.r.o.

Základní popis

Svěřte nám Váš projekt a my navrhneme koncepční řešení, odpovídající grafiku a něco navíc. Vytváříme webové stránky, aplikace pro interaktivní média a produkujeme tištěné materiály. Vymyslíme obsahovou strukturu, zajistíme kreativní obsah a SEO.

Adresa

Písnická 763
142 00 Praha 4 - Kamýk

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45800171

Výrobky, činnosti

Reklama, tisk a marketing

Kontaktní údaje

Mobil: +421 606 671 956
E-mail: info@sinfin.cz
WWW: www.sinfin.cz

Kontaktní osoba

Filip Ornstein - Majitel

Telefon: 777 244 402
E-mail: info@sinfin.cz
Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.