• Detail firmy

Sindicate Entertainment s.r.o.

Základní popis

Reklamní předměty - buttony, klíčenky s logem.

Adresa

Řehoře Volného 411
742 58 Příbor

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28641612
DIČ:  CZ28641612

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty - buttony, klíčenky s logem

Vyrábíme reklamní předměty - placky se špendlíkem a klíčenky s otvírákem lahví ve dvou velikostech - klasické - 44 mm a velké - 58 mm - s výběrem vlastního motivu - firemního loga, fotografie, obrázku, textu.

Kontaktní údaje

E-mail: sheela@sindicate.cz

Kontaktní osoba

Robert Zinek - Jednatel

E-mail: diroin@sindicate.cz
E-mail: sheela@sindicate.cz
Další firmy v oboru

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.